Real Alosta

Weekendcompetitie
1e Afdeling •Positie 103 punten

Team Kalender

Dit is de complete wedstrijdkalender voor Real Alosta. Alleen gepubliceerde wedstrijden en definitieve uitslagen worden getoond.

Statistieken
1
Gewonnen
0
Gelijk
3
Verloren
4
Gespeeld
11
Doelpunten voor
19
Doelpunten tegen
3
Totaal punten
Ploegverantwoordelijke
Stefaan Kestens
Tenues
Thuis-uitrusting
Lichtblauw / Donkerblauw
Komende Wedstrijden (20)
DatumTijdTeam 1Team 2Locatie
25/0922:00De JackiesReal AlostaTR
02/1021:00Real AlostaEl clasicoSCH(1)
09/1020:00PlesjtereminReal AlostaFA
16/1021:00Real AlostaZVC Young CircuitSCH(1)
24/1019:00Real AlostaSuzuki SunsSB
07/1118:00ZVC D’HazarkesReal AlostaSB
20/1122:00Real AlostaAalstars UnitedSCH(1)
11/1222:00Real AlostaL’équipe D’or - TragelsportSCH(2)
09/0118:00L’équipe D’or - TragelsportReal AlostaSCH(1)
24/0111:00Aalstars UnitedReal AlostaTR
29/0121:00Real AlostaZVC D’HazarkesSCH(1)
20/0222:00Suzuki SunsReal AlostaOM
27/0220:00ZVC Young CircuitReal AlostaTR
05/0321:00Real AlostaPlesjtereminSCH(1)
13/0318:00El clasicoReal AlostaKTA
19/0321:00Real AlostaDe JackiesSCH(1)
03/0418:00ZVC TransportingReal AlostaTR
09/0420:00Real AlostaZVC Bierussia DorstmundSCH(2)
18/0410:00Schwalbe 04Real AlostaSCH(1)
23/0422:00Real AlostaRC AzulSCH(1)
Recente Uitslagen (4)
DatumTijdTeam 1UitslagTeam 2Locatie
18/0921:00Real Alosta5 - 6ZVC TransportingFA
12/0920:00ZVC Bierussia DorstmundForfaitReal AlostaSCH(1)
04/0921:00Real Alosta3 - 2Schwalbe 04FA
28/0821:00RC Azul6 - 3Real AlostaFA